Mini stebėjimo kameros slaptos vaizdo sistemos
Apsaugos stebėjimo kameros programavimas, remontas Vilniuje
Apsaugos stebėjimo kameros programavimas, remontas Vilniuje
Stebejimo kameros forumas
Kaip pasirinkti vaizdo kameros ?
Kietasis diskas (HDD)- įrašymo trukmė
Stebejimo kameros parduotuvese
Stebėjimo kamerų montavimas
Kaip reiktų įrengti stebejimo kameras
Stebejimo kamerų objektyvai
Stebejimo kameru jautrumas
Stebėjimo kameros raiška
Stebejimo kameros tiesiogiai
Kameros stebėjimo kampas
Vaizdo kamerų autodiafragma
Stebėjimo kameros signalo/triukšmo santykis
Priešpriešinės šviesos stebėjimo kamerų kompensavimas
Stebėjimo kameros baltos spalvos balansas
Kaip pasirinkti vaizdo kameros įrengimo vietą?
Apsaugos stebejimo telefonspyne
Stebejimo kameros navigacija
Stebejimo kamera-spalvota ar juodai-balta?
Pagal spalvos perdavimą kameros skirstomos į juodai-baltas ir spalvotas.
Iš pavadinimo aišku, kad juodai-baltos kameros - tai įrenginiai, perduodantys juoda-baltą vaizdą. Šių kamerų montavimas idealiai tinka formuojant ekonomišką, bet efektyvią vaizdo stebėjimo sistemą. Be to, juodai-baltos kameros nuo spalvotųjų skiriasi ne vien savo maža kaina.

Tokios kameros turi ir privalumų:

Jūsų serverių kietuosiuose diskuose gali būti išsaugota 30% daugiau informacijos (palyginus su spalvotomis kameromis), o atvaizdo raiška, išmatuota televizinėse linijose, tokiose kamerose yra geresnė negu spalvotose. Prasminga naudoti spalvotas stebėjimo kameras tuomet, kai būtina tiksli daugelio besikeičiančių įvykių fiksacija, ypač tose situacijose, kuriose privalu tiksliai pavaizduoti objektų atspalvius.

Spalvotos stebejimo kameros kaip ir juodai-baltos taip pat gali būti naudojamos įvairių objektų apsaugoje
.
Tuo tarpu spalvotas kameras patogu montuoti personalo darbo stebėjimui. Dažniausiai įmonių vadovai yra linkę stebėti bei kontroliuoti darbuotojus per atstumą, ir vaizdas iš spalvotų kamerų rodomas jų kompiuteriuose.

Video kameros gali filmuoti tiek spalvotą, tiek juodai-baltą vaizdą ir dieną, ir naktį,

nakties metu naudojant IR pašvietimą. Tokios kameros priklausomai nuo aplinkos apšvietimo vaizdą filmuoja arba spalvotai, arba juodai-baltai. Stebėjimo kameros jautrumas matuojamas liuksais. Kuo mažesnis liuksų kiekis, tuo geresnės kokybės vaizdas bus nakties metu.

Stebėjimo kamerų klasifikacija pagal vaizdo spalvų perdavimą toli gražu nėra vienintelė.

Apsisprendus kokia kamera labiau tinka Jūsų objekto stebėjimui (spalvota ar juodai-balta), svarbu pasirinkit kamerą pagal jos funkcionaliąsias savybes.

Spalvotas arba juodai baltas kameros vaizdas?
Jei kamera yra reikalinga siekiant padidinti apsaugą, kai jums reikia gauti geros kokybės ir smulkiau matomą vaizdą, rekomenduojama naudoti juodai baltą kamerą. Palyginti su spalvinėms kameroms, jos yra jautresnės ir turi didesnę skiriamąją gebą.
Jei objekto spalva yra svarbi (pvz., automobilio spalva saugomoje automobilių aikštelėje), tada naudojama spalvota kamera. Spalvotų kamerų pliusais galima laikyti techninę plėtrą, kuri taikoma tik tokiose kamerose, pavyzdžiui, WDR (plataus dinaminio diapazonas) arba BLC (foninio apšvietimo kompensavimas).
Vaizdo stebėjimo kameros Slaptos stebejimo minikamerosStebejimo sistemos komplektaiDVR/HVR/NVR įrašymo įrenginiai Stebėjimo sistemos priedaiHD-IP stebėjimo kameros HD-SDI raiškos kamerosHD-CVI stebėjimo sistemosĮrenginių remontas, išpardavimasKontaktai kameros Vilniuje