Mini stebėjimo kameros slaptos vaizdo sistemos
Apsaugos stebėjimo kameros programavimas, remontas Vilniuje
Apsaugos stebėjimo kameros programavimas, remontas Vilniuje
Didelės raiškos HD-SDI Stebejmo kameros
HD-SDI vaizdo įrašymo įrenginys
HD-SDI formato privalumai
HD-SDI raiškos kameros
2011 metais Sony korporacija į pasaulį išleido procesorių Sony Effio šeimyną,
kuri leidžia pasiekti maksimaliai kokybišką analoginį paveikslėlį su 700 TVL geba. Tolimesnis gebos padidinimas analoginėse sistemose pasirodė esą neįmanomas. IP įrenginiai vaizdo kokybės srityje pasirodė kur kas geriau. Žiniasklaida skleidė mintį, kad panašus vaizdo stebėjimas praktiškai yra panacėja nuo visų bėdų, kai montuojamos kompleksinės apsaugos sistemos skirtinguose objektuose. Tačiau praėjus kuriam laikui, tapo aišku, kad IP vaizdo sistemos taip pat ne visiškai optimalios.
Kas yra HD-SDI
Šiandien populiarėjantis HD-SDI formatas vis stipriau pasaulinėje rinkoje spaudžia klasikines IP sistemas. Tai tapo įmanoma dėl to, kad HD-SDI sistemose sujungti visų skaitmeninių ir analoginių stebėjimo kamerų privalumai. Kalba, daugiausiai, eina apie kameros gebą, sistemos maitinimą ir duomenų perdavimą.Transliuojamos video srities suspaudimą vykdo pati IP kamera. Tačiau kuo didesnė IP kameros geba (ir kuo didesnis kamerų kiekis) - tuo galingesnio procesoriaus, kuris apdirba ir įrašo informaciją, serveriui reikia. Galiausiai tai veda link didesnių finansinių išlaidų, norint išlaikyti tokią IP vaizdo stebėjimo sistemą. HD-SDI  vaizdo srautas transliuojamas be suspaudimo ir skaitmeninimo. Suspaudimas ir įrašymas vykdomas jau vaizdo registratoriuje. Tokiu būdu paveikslėlis bus apvalytas nuo kvadratėlių pavidalo nešvarumų, kurie būdingi suspaustam IP kamerų vaizdo srautui.

        
   IP ir HD-SDI kameru testai
Vaizdo stebėjimo kameros Slaptos stebejimo minikamerosStebejimo sistemos komplektaiDVR/HVR/NVR įrašymo įrenginiai Stebėjimo sistemos priedaiHD-IP stebėjimo kameros HD-SDI raiškos kamerosHD-CVI stebėjimo sistemosĮrenginių remontas, išpardavimasKontaktai kameros Vilniuje