Mini stebėjimo kameros slaptos vaizdo sistemos
Apsaugos stebėjimo kameros programavimas, remontas Vilniuje
Apsaugos stebėjimo kameros programavimas, remontas Vilniuje
Vaizdo stebėjimo sistemos gedimai
Stebejimo sistemu ispardavimas
Stebėjimo sistemų keitiklių išpardavimas
AHD kameros išpardavimas
Slaptos IP kameros išpardavimas
Tinklo adapteris išpardavimas

Tinklo adapteris Powerline 200Mbps
lėtas Wi-Fi namuose? problemos sprendimas-elektros linijos tinklo adapterius, kuris leidžia kompiuterių tinklo kabelį prijungti prie elektros tinklo. Duomenys jame yra perduodami šifruotu signalu, todėl informacija gali būti pasiekta tik suporuotų adapterių ribose.
Užtenka interneto modemo ar reuteri laidą prijungti prie vieno elektros lizdo, ir internetas atsiras elektros lizduose. Kas reiškia, kad galėsite kitame kambaryje ar net aukšte prisijungti kitą tokį adapterį, naudotis internetu, lyg būtų atvestas tinklo laidas. Adapteriais naudotis yra ypatingai paprasta, tiesiog įkišate į elektros lizdą, ir viskas. Galite net nusipirkti daugiau tokių adapterių, juos prijungti, paspausti ant visų poravimo mygtuką, ir jie automatiškai susijungs į bendrą tinklą. 

• Sąsajos tipas: RJ-45

Tinklo adapterio Powerline 200Mbps (1 kompl.-2 vnt.)  Kaina: 80    dabar tik 40 

Vaizdo stebėjimo kameros Slaptos stebejimo minikamerosStebejimo sistemos komplektaiDVR/HVR/NVR įrašymo įrenginiai Stebėjimo sistemos priedaiHD-IP stebėjimo kameros HD-SDI raiškos kamerosHD-CVI stebėjimo sistemosĮrenginių remontas, išpardavimasKontaktai kameros Vilniuje