Mini stebėjimo kameros slaptos vaizdo sistemos
Apsaugos stebėjimo kameros programavimas, remontas Vilniuje
Apsaugos stebėjimo kameros programavimas, remontas Vilniuje
Didelės raiškos HD-SDI Stebejmo kameros
HD-SDI vaizdo įrašymo įrenginys
HD-SDI formato privalumai
HD-SDI sistemų privalumas neginčijamas,
jeigu būtina vaizdo stebėjimo sistemos modernizacija seniai funkcionuojančiajame objekte.  Šios sistemos montavimui tokiu atveju nereikia griauti esamo interjero. Užtenka tik demontuoti vaizdo stebėjimo kameras ir skaitmeninius vaizdo registratorius, patalpinti jų vietoje HD-SDI įrenginius, o skaitmeniniam Full-HD vaizdo perdavimui panaudoti senu kabelius.

HD CCTV (High Definition Closed-Circuit Television) - naujausias atradimas vaizdo stebėjimo sistemų sferoje.
Ši sistema apjungia IP kamerų kokybę ir analoginių kamerų montavimo paprastumą. Tokia technologija leidžia perduoti geros kokybės vaizdą per paprastą RG kabelį. Svarbiausiu pliusu yra tai, kad vaizdas ir garsas eina be užlaikymo ar kokybės praradimo.Įrangos kaina panaši į IP įrangos su atitinkama raiška, bet kartu galima sutaupyti ties infrastruktūros sudarymu (nereikia komunikatorių, brangių serverių ir kompiuterių operatyviam stebėjimui). Kiekviena HD-SDI kamera prijungta prie asmeninio kabelio (kanalo), kas visiškai sumažina signalo kokybės pablogėjimą ar kadrų greitį, kurie gali atsirasti ryšium su kompiuterinio tinklo užimtumu, prie kurio prijungta IP kamera.

IP stebėjimo kamerų ir HD-SDI vaizdo stebėjimo sistemos kainos yra panašios.
Labiau paplitusios IP kameros automatiškai tampa labiau prieinamesnės, tačiau patikimos duomenų perdavimo sistemos sukūrimas žymiai padidina visos įrangos kainą. Kitavertus, esamos analoginės sistemos modernizacija gali žymiai sumažinti vaizdo sistemos, jeigu naudojamas HD-SDI vaizdo stebėjimas. Šis būdas leidžia panaudoti esamus kabelius vaizdo signalų perdavimui HD-SDI formatu. Verta pažymėti, kad tiesus HD-SDI signalo perdavimo ilgis nusileidžia analoginio signalo ilgiui kelis kartus.
HD-SDI vaizdo sistemų skiriamuoju bruožu yra galimybė greitai pereiti nuo analoginės raiškos prie megapikselinio, kartu panaudojant esamas kabelio linijas. Svarbu atsižvelgti į tai, kad šiuo atveju reikia kruopščiai išstudijuoti ryšio linijos kokybę ir vaizdo signalo perdavimo ilgio reikalavimus. Tai susiję su tuo, kad vaizdo duomenų skaitmeninis perdavimas žymiai stipriau priklauso nuo naudojamo kabelio kokybės ir turi ryškius atstumo apribojimus.

Apsaugos sistemų specialistai tvirtina, kad kokybiškam vaizdo įrašymui visiškai
pakanka 2Mpix/1080p gebos kameros. Būtent tokį vaizdą formuoja HD-SDI kameros. Tai reiškia, kad IP kameros su geba daugiau nei 5 Mpix įsigijimas tampa beprasmiu: kam mokėti daugiau, jeigu beveik visada problemą išsprendžia daug pigesnis įrenginys.

HD-SDI formato privalumai:
Esamos sistemos atnaujinimo patogumas, nereikia keisti kabelių
Nereikalingi IT sistemos papildymai
Geras greitis PTZ kamerų nustatymuose arba darbe su meniu
Aukščiausias raiškos stabilumas
Geros kokybės vaizdavimas ir įrašymas
Įvairių gamintojų įrangos suderinamumas
Vaizdo stebėjimo kameros Slaptos stebejimo minikamerosStebejimo sistemos komplektaiDVR/HVR/NVR įrašymo įrenginiai Stebėjimo sistemos priedaiHD-IP stebėjimo kameros HD-SDI raiškos kamerosHD-CVI stebėjimo sistemosĮrenginių remontas, išpardavimasKontaktai kameros Vilniuje